Czym powinny się charakteryzować spodnie jesienne?

Spodnie jesienne

Spodnie jesienne

Jesień i zima to czas, w którym pogoda z pewnością przestaje nas rozpieszczać. To moment, w którym niestety temperatury znacznie spadają i warto zaopatrzyć swoją szafę w cieplejsze ubrania. Jednym z niekwestionowanych „hitów” jesiennej garderoby są z pewnością ciepłe spodnie jesienne. Tego typu spodnie z pewnością oprócz walorów estetycznych posiadają, przede wszystkim, walory użytkowe – w tym przypadku oczywiście jest to dawanie ciepła.

Spodnie jesienne mogą być jednokolorowe lub wzorzyste. Po wybraniu odpowiedniej pary, zgodnie ze swoimi upodobaniami i gustem, warto zbudować stylizację, która uwydatni estetyczny aspekt spodni. Jeśli na przykład wybieramy wzorzyste spodnie, a lubimy raczej stonowane stylizacje, warto na „górę” zestawienia wybrać na przykład gładką bluzkę z długim rękawem oraz również gładki, zakrywający pupę sweter. Kolor, na który się zdecydujemy w tego typu dopełnieniach stylizacji, warto zaczerpnąć z wzoru, który umieszczony został na spodniach. Jeśli jednak dobierzemy „górę” stylizacji w kolorach bardzo basic’owych, takich jak: czerń, biel, ecrie, szarość, grafit czy granat, to również mamy zagwarantowany bardzo stylowy wizerunek.

Dla Pań, które lubią bawić się modą i są w tym temacie odważniejsze z pewnością warto zaproponować stylizację monochromatyczną, dobierając do niej „górę”, która uszyta jest z tkaniny lub dzianiny w ten sam wzór. Jest to z pewnością strój w którym nie każda z Was czułaby się komfortowo, jednak na pewno byłaby to stylizacja obok której ciężko przejść obojętnie.

 

Spodnie jesienne

Spodnie jesienne

Jaki krój powinny mieć spodnie jesienne? Spodnie wzorzyste czy gładkie?

Jesienne spodnie przede wszystkim powinny mieć wysoki lub umiarkowanie wysoki stan. Spowodowane jest to oczywiście panującymi o tej porze roku warunkami atmosferycznymi. W trakcie chłodniejszych miesięcy szczególną uwagę warto zwrócić na ochronę nerek, które bardzo łatwo w tym okresie czasu podziębić. Aby tego uniknąć, warto zakładać spodnie właśnie z wyższym stanem.

Ryba Jestem Inna