Dlaczego sukienka kimonowa stała się hitem naszych kolekcji?

Sukienka kimono

Sukienka kimono

Sukienka kimonowa to fason, który w kolekcjach marki RYBA – jestem inna pojawia się już od stosunkowo długiego czasu. Fakt, że pojawia się on z kolekcji na kolekcję, oczywiście nie jest spowodowany lenistwem naszej projektantki i konstruktorki, ale miłością, którą to nasze Klientki obdarzyły właśnie ten model.

Skąd te zachwyty? Sukienka kimonowa z naszej kolekcji to fason, który nadaje się do noszenia przez posiadaczki praktycznie każdego rodzaju sylwetki. To sukienka, która w zależności od sposobu jej noszenia, uwydatnia odpowiednie atuty danego rodzaju figury. Dzięki zastosowaniu węższego pasa „dresówki”, w dolnej partii konstrukcji sukienki można regulować jego długość. Dzianina, która została użyta właśnie w tej części sukienki sprawia, że pozostaje ona na konkretnym miejscu. Dzięki takiemu rozwiązaniu sukienka kimonowa może mieć długość za kolano, przed kolano, mini, a nawet może stać się bluzą z grubszym paskiem w okolicach bioder. To tak zwane ubranie inteligentne, które może spełniać więcej niż jedną rolę.

Góra sukienki występuje w odsłonie z długim lub krótkim rękawem. Wybór zależy od osobistych upodobań oraz oczywiście od pogody panującej za oknem. Górna część projektu została stworzona tak, aby – w zależności od posiadanej figury – mogła być mocno oversize’owa, zakrywając tym samym problematyczne sfery w okolicach brzucha lub tzw. boczków. Im wyżej „podciągamy” dół sukienki tym bardziej góra staje się luźna. Dodatkowo, z przodu górnej części sukienki znajdują się swego rodzaju kieszenie, które oprócz tego, że są wygodne i funkcjonalne, to również wzbogacają projekt, który dzięki nim wygląda dużo ciekawiej.

Sukienka kimono

Sukienka kimono

Na jakie okazje pasuje sukienka kimono?

Sukienka kimonowa mimo tego, że uszyta jest z dzianiny ma w sobie na tyle dużo szyku, że w zależności od dobranych do niej dodatków można ją zakładać na różne okazje. Z jednej strony, jest idealną sukienką, która może być noszona w trakcie codziennych obowiązków. Wtedy nosić ją można nawet w towarzystwie adidasów. Z drugiej zaś, sukienka kimonowa perfekcyjnie sprawdzi się również w trakcie wieczornych wyjść na elegancką kolację z rodziną lub znajomymi. Warto wtedy założyć do niej buty na wysokim obcasie o klasycznym fasonie oraz dobrać do niej elegancką biżuterię, która z pewnością zmieni charakter całego stroju.

Ryba Jestem Inna