Do jakich strojów pasuje bluzka z wiązaniem?

Bluzka z wiązaniem

Bluzka z wiązaniem

Oczywiście typów bluzek z wiązaniem jest całkiem sporo. Bluzki, które pojawiają się bardzo często to oczywiście bluzka z wiązaniem w okolicach biustu. Tego typu wiązanie, znajdujące się zazwyczaj między piersiami z pewnością w znaczny sposób je eksponuje i podkreśla ich kształt. Dzięki takiemu wiązaniu te z Was, które nie posiadają zbyt obfitych kształtów w górnych partiach figury z pewnością są w stanie tym sposobem trochę pomóc naturze.

Kolejna bluzka z wiązaniem warta opisania to bijąca szczyty popularności bluzka z wiązaniem w okolicach szyi. Tego typu wiązanie daje efekt wydłużenia szyi oraz dodaje dużej dozy elegancji. Tego typu bluzka wygląda idealnie w połączeniu z eleganckimi spodniami z wysokim stanem lub dopasowanymi cygaretkami. Dobrą towarzyszką dla bluzki wiązanej przy szyi jest również ołówkowa, prosta spódniczka.

Bluzka z wiązaniem

Bluzka z wiązaniem

Trzecia już propozycja bluzki z wiązaniem to bluzka wiązana w okolicach talii i brzucha. Takie rozwiązanie jest idealne dla tych z Was, które w partiach brzucha posiadają niechciane boczki. Tego typu wiązaniem z pewnością pomoże takie boczki ukryć i stworzyć iluzję talii. Bluzki z wiązaniem w okolicach talii idealnie współgrają z prostymi spodniami lub dopasowanymi spódniczkami.

Ryba Jestem Inna