Skąd się wzięła moda dresowa?

Tunika dresowa

Tunika dresowa

Już od dłuższego czasu dzianina jaką jest tak zwana “dresówka” zagościła na dobre w codziennych ubraniach ogromnej rzeszy ludzi. Odpowiedź na pytanie dlaczego tak się stało jest niezwykle prosta i z pewnością nie jest odkrywcza. W modzie dresowej oczywiście chodzi o wygodę. W związku z tym od paru lat kobiety – nawet te, które niezwykle cenią sobie elegancję – zaczęły nosić „dresówkę” w niezwykle różnych odsłonach. Fasony, które na stałe zagościły w polskich (i nie tylko) damskich garderobach to między innymi: spodnie dresowe, tuniki, sukienki, bluzki czy klasyka gatunku , czyli bluzy.

To, jaki charakter ma stylizacja zawierająca dresowe elementy, zależy w głównej mierze od towarzyszących jej dodatków oraz oczywiście od szlachetności konkretnego typu dresówki. Obecnie z dzianiny dresowej produkowane są nawet stosunkowo eleganckie sukienki wyjściowe, których nie wstyd założyć nawet na większe wyjścia. To oznaka, że komfort i wygoda noszenia poszczególnych ubrań stała się nadrzędną cechą jakie musi posiadać idealne ubranie.

Spodnie w kratę

Spodnie w kratę

Dzięki obecnie popularnym fasonom odzieży, dresowe ubrania mogą być również w elegancki sposób. Damskie spodnie dresowe marki RYBA – jestem inna to krój, który z pewnością nadaje się do różnorakiego sposobu noszenia. Z jednej strony będą one wyglądały rewelacyjnie do bardzo luźnej stylizacji – na przykład z bluzą dresową i adidasami. Z drugiej zaś strony, damskie spodnie dresowe będą wyglądać bardzo ciekawie w eleganckim zestawieniu. Przykładem takiego zastosowania dresów jest połączenie ich z elegancką bluzką i żakietem oraz z butami na wysokim obcasie, co oczywiście optycznie wydłuży i wysmukli sylwetkę.

Warto bawić się modą i wykorzystywać te same elementy w zupełnie różnych zestawieniach! Dzięki temu, posiadając nawet mniejszą ilość ubrań, ale za to wykorzystując własną kreatywność, jesteśmy w stanie przygotować stroje na bardzo wiele okazji wszelkiego rodzaju. Kolejnym elementem, który pojawia się w kolekcjach marki RYBA – jestem inna to dresowa tunika, która również podbiła serca Klientek. To również element garderoby, który przy pomocy dodatków diametralnie zmienia charakter.

Ryba Jestem Inna