Sklep odzieżowy damski marki RYBA – jestem inna w Łodzi!

Sklep odzieżowy damski

Sklep odzieżowy damski

Stacjonarny sklep naszej marki Ryba – jestem inna, mieści się w sercu Łodzi, blisko centrum handlowego Manufaktura, przy ulicy Ogrodowej 26. To miejsce, które stało się spełnieniem marzeń założycielki firmy Danuty Ryby – Obraniak. Warto wiedzieć również, że w tym miejscu oprócz aktualnych kolekcji można znaleźć takie perełki jak pojedyncze sztuki – sample – które nie weszły do masowej produkcji.

Sklep odzieżowy damski - Ogrodowa 26

Sklep odzieżowy damski

Z pewnością nieoceniona stanie się pomoc dziewczyn – Emilki i Wiktorii – które podchodzą do Klientek marki RYBA – jestem inna w bardzo indywidualny sposób. Dziewczyny znają każdą kolekcje na wylot. Jeśli jednak mimo wszystko nie uda wybrać odpowiedniej kreacji spośród tych zaproponowanych i gotowych, można również zamówić strój na zamówienie. W takim przypadku oczywiście niezbędne będzie spotkanie z projektantką i właścielką marki Danutą Rybą-Obraniak, która to odpowiednio zmierzy wymiary Klientki oraz podsunie najlepsze pomysły na nową sukienkę, spodnie czy płaszcz.

W łódzkim sklepie można również miło spędzić czas, porozmawiać z przemiłymi konsultantkami, pooglądać dzieła młodych artystów ozdabiające ściany butiku, czy nawet napić się kawy!

Ryba Jestem Inna